Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Servisní technik el. nářadí s náborovým příspěvkem 30.000,-

Obor
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita K Vápence 1621/16, 692 01  Mikulov-Mikulov, Česká republika

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce:

▼ Diagnostika a oprava elektrického ručního nářadí
▼ Testování funkčnosti a bezpečnosti přístrojů
▼ Objednávky náhradních dílů k opravám
▼ Zadávání údajů o opravě do informačního systému

Požadujeme:

▼ Středoškolské vzdělání nebo výuční list
▼ Zkušenosti z technické profese (elektromechanik, automechanik, …)
▼ Základní znalost práce s PC
▼ Flexibilita a schopnost samostatného řešení problémů

Nabízíme:

▼ Práci v prostředí rostoucí mezinárodní společnosti
▼ Náborový (nástupní) příspěvek ve výši 30.000,- Kč
▼ Zaměstnanecké výhody (relokační příspěvek, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek v době pracovní neschopnosti, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další benefity)
▼ Nástup dle dohody (ihned)
▼ Místo výkonu práce Mikulov