Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Asistent/ka na oddělení technické podpory prodeje

Obor Administrativa
Typ pracovního vztahu Brigáda, od 1. 2. 2018 do 31. 12. 2018
Lokalita Těžební 1238/2, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

BOSCH REXROTH je firma s vedoucí pozicí na světovém trhu v oblasti výroby hydraulických a pneumatických komponentů, elektrických regulovaných pohonů a souborů komponentů pro lineární vedení. V současné chvíli hledáme nové kolegy, kteří posílí náš tým specialistů na jevištní technologie. Příklad realizovaných projektů v oblasti divadelní technologie: https://www.youtube.com/watch?v=BNRY40kb9jY

Pro pracoviště v Brně hledáme vhodné uchazeče - studenty VŠ na pozici:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • administrativní podpora technického oddělení
  • podpora při tvorbě průvodní dokumentace, evidence certifikátů, testreportů apod.
  • editace dokumentace v AutoCAD

POŽADUJEME

  • student VŠ (jedná se o brigádu formou DPP/DPČ)
  • možnost odpracovat cca 20 hodin/týden (event. více)
  • zájem o dlouhodobou spolupráci, min. 1 rok
  • komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • znalost MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • základní znalost AutoCAD
  • smysl pro systém, samostatnost a pečlivost

NABÍZÍME

  • praxi v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • spolupráci na základě DPČ
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • příspěvek na stravování v závodní kantýně, občerstvení na pracovišti