Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Konstruktér/Projektant - oblast mechatroniky

Obor Technický specialista
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita Radlická 350/107d, 158 00  Praha-Radlice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

BOSCH REXROTH je firma s vedoucí pozicí na světovém trhu v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických regulovaných pohonů a souborů komponentů pro lineární vedení. Rádi Vás přivítáme na pobočce v Praze.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Zpracování konstrukčních návrhů strojů, výrobních a automatizačních linek na základě požadavků zákazníka
  • Tvorba technického řešení, jeho projednání se zákazníkem, subdodavateli apod.
  • Komunikace se zákazníky, technické konzultace (e-mail, telefon i osobní jednání)
  • Podpora akvizičního týmu obchodních zástupců v oblasti přípravy technických řešení a návrhů

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektro, mechatronika)
  • Znalost práce v konstrukčních CAD programech
  • Znalost jednoho z cizích jazyků: angličtina (preferovaná) nebo němčina
  • Zkušenosti s konstrukcí automatizovaných strojů, zařízení a linek výhodou, nikoliv podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny „B“
  • Kreativita, aktivní přístup, ochota cestovat (CZ) a učit se novým věcem
  • Schopnost aktivní komunikace v projektovém týmu

NABÍZÍME

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce, možnost home office
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Multisport karta