Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Obchodní zástupce pro elektrické pohony a řídicí systémy

Obor Prodej a obchod
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita Radlická 350/107d, 158 00  Praha-Radlice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

BOSCH REXROTH je firma s vedoucí pozicí na světovém trhu v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických regulovaných pohonů a souborů komponentů pro lineární vedení. Rádi Vás přivítáme na pobočce v Praze.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • Akviziční cesty a prezentace firmy u zákazníků
  • Technická a obchodní příprava nabídek
  • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
  • Samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
  • Aktivní komunikace se zákazníky

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru, popř. v oboru strojírenství s praxí v programování
  • Orientace v problematice PLC systémů a el. pohonů
  • Zkušenosti v oblasti obchodu a obchodního vyjednávání
  • Ochota cestovat, časová flexibilita, angažovanost
  • Pokročilý stupeň užívání výpočetní techniky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ
  • Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • Komunikační schopnosti

NABÍZÍME

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce, možnost home office
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport