Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Obchodní zástupce - prodej náhradních dílů mobilní techniky

Obor Prodej a obchod
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita Brno-Černovice, Ostrava-Vítkovice, Praha-Radlice
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

Přidejte se ke společnosti Bosch Rexroth, která svými inovacemi zlepšuje život. Bosch Rexroth je jedním z předních světových dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických pohonů a řídicích technologií. Více než 31 100 spolupracovníků po celém světě pracuje na spolehlivých řešeních na míru, s důrazem na kvalitu a šetrné využívání přírodních zdrojů. Rádi Vás přivítáme na centrální pobočce Bosch Rexroth v Brně.

Popis pracovní pozice

  • Vyhledávání nových servisních partnerů a péče o stávající obchodní partnery v regionu CZ a SK
  • Akviziční cesty a prezentace firmy a portfolia produktů u zákazníků
  • Návrh, příprava a realizace obchodní strategie
  • Příprava smluvních podmínek se servisními partnery
  • Vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
  • Tvorba nabídek
  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Školení zákazníků v oblasti e-Shop a produktů
  • Pravidelné zpracování a vyhodnocení KPI

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství s praxí v oblasti stavebních, zemědělských strojů nebo jiných mobilních strojů
  • Orientace v problematice hydraulických systémů a komponentů mobilních strojů
  • Zkušenosti v oblasti obchodu a obchodního vyjednávání
  • Ochota cestovat, časová flexibilita, angažovanost
  • Pokročilý stupeň užívání výpočetní techniky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ
  • Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce, možnost home office
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, přiložte životopis v českém a anglickém / německém jazyce.
V poli PŘEDMĚT v odpovědích odesílaných e-mailem uveďte: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - prodej náhradních dílů mobilní techniky