Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Administrativní podpora účtárny

Obor Finance, controlling, ekonomika
Typ pracovního vztahu Brigáda, od 1. 12. 2018 do 31. 12. 2019
Lokalita Těžební 1238/2, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

BOSCH REXROTH je firma s vedoucí pozicí na světovém trhu v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických regulovaných pohonů a souborů komponentů pro lineární vedení. Pro pracoviště v Brně hledáme posily do našich teamů - studenty VŠ na pozici:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Účtování faktur v SAP
  • Administrativní podpora finančního oddělení, konkrétně účtárny

(vhodné pro studenty)

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Základní pravidla účetnictví a financí výhodou, nikoliv podmínkou
  • Znalost MS Office – Excel, Word
  • Možnost nastoupit ihned
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci, min. 1 rok
  • Časová flexibilita - možnost odpracovat cca 20 hodin/týden (event. více)
  • Komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Spolehlivost, odpovědný přístup
  • Smysl pro systém, samostatnost a pečlivost

NABÍZÍME

  • Praxi v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Spolupráci na základě DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně, občerstvení na pracovišti