Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Administrativní pracovnice na DPP

Obor
Typ pracovního vztahu Práce na zkrácený úvazek
Lokalita K Vápence 1621/16, 692 01  Mikulov-Mikulov, Česká republika

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

- Agenda objednávek a spolupráce s centrálním nákupem a dodavateli
- Administrace faktur
- Organizace služebních cest, návštěv a akcí
- Třídění a zakládání dokumentace
- Vyřizování denní pošty

Požadujeme

- Pravidla evidování korespondence, smluv a dalších dokumentů
- Náležitosti úřední a obchodní korespondence
- Výborná práce s PC (MS Office)
- Komunikační a vyjednávací dovednosti
- Schopnost týmové spolupráce
- Samostatné a praktické myšlení
- Přesnost a preciznost
- Rozhodnost, jistota a samostatnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Možnost profesního růstu
- Místo výkonu práce Mikulov
- Nástup dle dohody (ihned)