Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Disponent zásobování v logistice

Obor Logistika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita Těžební 1238/2, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

Přidejte se ke společnosti Bosch Rexroth, která svými inovacemi zlepšuje život. Bosch Rexroth je jedním z předních světových dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických pohonů a řídicích technologií. Více než 31 100 spolupracovníků po celém světě pracuje na spolehlivých řešeních na míru, s důrazem na kvalitu a šetrné využívání přírodních zdrojů. Rádi Vás přivítáme na centrální pobočce Bosch Rexroth v Brně.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Pořizování materiálů na základě zpracování/vyhodnocení MRP běhu (SAP); sledování chybějících dílů
  • Koordinace dodavatelských dodávek; optimalizace toku dodávek a toku informací směrem na dodavatele
  • Údržba kmenových dispozičních dat
  • Optimalizace skladových zásob
  • Zpracování kvantitativních dodavatelských reklamací
  • Kontrola přijatých dodavatelských faktur (odchylky)

PROFIL UCHAZEČE

  • SŠ / VŠ – technického; ekonomického zaměření
  • Velmi dobrá dovednost práce na PC (Word/Excel)
  • Koordinační / organizační schopnosti
  • AJ nebo NJ – komunikativní úroveň
  • Pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • Zkušenosti v oboru logistika a zkušenosti se systémem SAP – výhodou
  • Koordinační a organizační schopnosti; proaktivní přístup; odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce, možnost home office
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport