Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Hasič - strojník

Obor Ostraha a bezpečnost závodu
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita 121, 586 01  Jihlava-Pávov, Česká republika
Společnost Bosch Diesel s.r.o., Jihlava

Přidejte se ke společnosti Bosch Diesel a staňte se tak součástí jednoho z nejmodernějších provozů v rámci Bosch. Skupina podniků Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. V 60 zemích světa zaměstnává přes 402 000 pracovníků. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 4500 zaměstnanců pro divizi Powertrain Solutions, a podílí se tím na výrobě komponentů vstřikovacích zařízení systému Common Rail. Rádi přivítáme v našem týmu i Vás.

Náplň práce

• Řízení, obsluha, údržba a opravy prostředků strojní služby v jednotce požární ochrany
• Provádění kontrol technického stavu požární techniky
• Vedení potřebné evidence a záznamů o provozu, kontrolách a zkouškách požární techniky
• Provádění pravidelných kontrol požárně bezpečnostních zařízení v závodě
• Provádění dohledu při činnostech spojených se svařováním nebo tepelným dělením materiálů v provozech závodu
• Provádění hasebních činností, záchrany osob a majetku za pomoci běžných technických prostředků, plní úkoly velitele zásahu

Naše požadavky

• Střední odborné vzdělání technického zaměření ukončené výučním listem
• Osvědčení o odborné způsobilosti NOV, případně "Strojník" vydané školícím zařízením Ministerstva vnitra
• Praxe u jednotky požární ochrany ve funkci hasič strojník min. 5 let
• Řidičský průkaz min. sk. C+ E
• Znalost MS office
• Samostatnost
• Připravenost nést odpovědnost
• Schopnost přesvědčit, sebevědomé vystupování
• Zdravotní způsobilost

Co Vám za to nabízíme?

• Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
• Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
• Vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení
• Důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
• Širokou škálu možností dalšího vzdělávání
• Příležitost k profesnímu růstu
• Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na výrobky koncernu Bosch a smluvních partnerů)
• 13. mzdu a 5 týdnů dovolené
• Cafeterii