Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Studentská praxe v oddělení logistiky

Obor
Typ pracovního vztahu Práce na zkrácený úvazek
Lokalita Roberta Bosche 2678, 370 04  České Budějovice-České Budějovice 3, Česká republika
Společnost Robert Bosch, spol. s.r.o., České Budějovice

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.
Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Zpracování dat a dokumentů od našich zákazníků, komunikace s dodavateli a interními odděleními, zpracování návodek, správa a tisk tabulek, práce v SAP systému
  • V případě pravidelné docházky a šikovnosti ve zvládání vlastních povinností možnost předání zodpovědnějších úkolů

Požadujeme:

  • Probíhající/aktivní studium VŠ se zaměřením na logistiku, případně VŠ ekonomického směru se zájmem o logistiku (doložení potvrzení o studiu)
  • Velmi dobré znalosti MS Office (zejm. Excel, Power Point)
  • Komunikativní schopnosti, schopnost přijmout odpovědnost za svěřené úkoly
  • Znalost EN nebo DE jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace alespoň úroveň B1)
  • Časová flexibilita 3-4 dny v týdnu (ev. více), ideálně dopoledne (výpomoc i v řádu hodin/den), spolupráce na min. 1-2 roky
  • Nástup ihned

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Dotované závodní stravování
  • Hod. sazba 100,- CZK brutto
  • Možnost HPP po absolvování školy