Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Studentská praxe v oddělení vývoje senzorů (lambda sondy)

Obor
Typ pracovního vztahu Práce na zkrácený úvazek
Lokalita Roberta Bosche 2678, 370 04  České Budějovice-České Budějovice 3, Česká republika

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V Českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.
Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Koho hledáme:

Pokud jste studentem/studentkou VŠ technického zaměření, s aktivní znalostí anglického nebo německého jazyka a máte zájem navázat kontakt se zajímavým zaměstnavatelem již v průběhu Vašeho studia, nabízíme Vám možnost absolvování odborné praxe u společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích. Budete mít příležitost poznat chod jednotlivých odborných oddělení, spolupracovat na projektech a získávat první cenné pracovní zkušenosti v mezinárodním prostředí.

Požadujeme:

  • Probíhající/aktivní studium VŠ technického směru (doložení potvrzení o studiu)
  • Programování v Matlabu nebo Pythonu (znalost NumPy nebo SciPy výhodou)
  • Dobrá znalost matematiky / statistiky
  • Zkušenosti s jakýmkoli CFD, FEM nebo LBM řešičem výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost EN nebo DE jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace alespoň úroveň B1)
  • Časová flexibilita min. 2 dny v týdnu, ideální spolupráce na min. 1-2 roky
  • Nástup ihned

Náplň práce:

  • Implementace GUI pro nástroj na fitováni impedančních spekter (Matlabu)
  • Vyhodnocování signálu (Matlab nebo Python)
  • Implementace 0d modelu lambda sensoru (Matlab nebo Matlab+Simulink)
  • Vývoj metody na vyhodnocování effektivní diffusivity/vodivosti v porézních strukturách (Palabos/Python)
  • Skript na vyhodnocování výsledků simulací porézních médií (Python/Shell)

Co vám za to nabízíme:

  • Zajištění ubytování (s příspěvkem až 2000 Kč / měsíc – po domluvě s nadřízeným)
  • Finanční odměna 110-140 Kč/hod.
  • Dotované stravné
  • Vize dalšího uplatnění v naší společnosti