Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Montážní technik

Obor Výrobní technologie
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita Těžební 1238/2, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

Bosch Rexroth is one of the world’s leading specialists in the field of hydraulic technologies. As The Drive & Control Company, Bosch Rexroth develops, produces and sells components and systems in more than 80 countries in the technology fields Electric Drives and Controls, Industrial Hydraulics, Mobile Hydraulics, Linear Technology and Assembly Technology.

We are looking for a new colleague to our plant in Brno.

Popis pracovní pozice:

  • Dílenská montáž hydraulických komponentů a rozvodů
  • Obsluha strojů a zařízení potřebných pro výrobu nebo podporu montáže
  • Manipulace s materiálem a hydraulickými komponentami
  • Drobné zámečnické práce
  • Příležitostně instalace zařízení u zákazníka
  • Další úkoly dle popisu práce

Požadujeme:

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Praxe na dílenské montáži v délce min. 1 roku
  • Znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci
  • Základní znalosti v oblasti strojírenské technologie, hydraulických komponentů a systémů
  • Základní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • Vazačské oprávnění výhodou
  • Samostatnost, odpovědný přístup, spolehlivost a schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • Bonusový program 2 000 CZK jednorázová odměna
  • 5 týdnů dovolené a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Bosch Rexroth, spol. s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o., IČO: 43872247, Radlická 350/107d, Radlice, 158 00 Praha 5 a další partnerské společnosti, jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00, prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Společní správci: BOSCH DIESEL s.r.o., se sídlem Pávov 121, 586 01 Jihlava, IČO: 46995129, Robert Bosch, spol. s r.o., se sídlem Roberta Bosche 2678, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice, IČO: 46678735, Robert Bosch odbytová s.r.o., se sídlem Radlická 350/107d, Radlice, 158 00 Praha 5, IČO: 43872247, Bosch Rexroth, spol. s r.o., se sídlem Těžební 1238/2, Černovice, 627 00 Brno, IČO: 00547425, Bosch Termotechnika s.r.o., se sídlem Průmyslová 372, Štěrboholy, 108 00 Praha 10, IČO: 18953573.
Prohlašuji, že si jsem plně vědom/a svých práv podle GDPR, zejména jsem si vědom/a, že:
(a)mé osobní údaje budou u Správců uloženy po dobu 3 let od udělení tohoto souhlasu;
(b)mám právo požadovat od Správců přístup k osobním údajům a informacím uvedeným v čl. 15 GDPR, které se mne týkají, mám právo na opravu nebo výmaz osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování a právo na přenositelnost údajů k jinému správci za podmínek a s omezeními uvedenými v čl. 20 GDPR;
(c)mám právo tento souhlas kdykoliv odvolat;
(d)pro případ, že budu nespokojen/a se zpracováním mých osobních údajů, mám právo podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je v České republice Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, https://www.uoou.cz/;
(e)nemám povinnost své osobní údaje Správcům poskytnout, poskytuji je však svobodně a dobrovolně; bez poskytnutí těchto údajů by mne Správci nemohl vést v evidenci potenciálních zaměstnanců a oslovovat mne s nabídkami zaměstnání;
(f)v žádném případě nedochází k automatizovanému rozhodování, vč. profilování, uvedenému v čl. 22 GDPR.
V případě, že budu mít jakýkoliv dotaz nebo požadavek, můžu se kdykoliv obrátit na koordinátora ochrany dat Správců, e-mail: oou@cz.bosch.com. Mohu se také obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů skupiny Bosch: Data Protection Officer (C/ISP), Post office box 30 02 20, 70442 Stuttgart, Německo, e-mail: dpo@bosch.com.
Vaše osobní údaje mohou být předány zaměstnavateli mimo zemí EU, které neposkytují odpovídající ochranu osobních údajů. Předání je nezbytné pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 49 odst. 1 písm. b) (EU) 2016/679. Podrobnosti o zárukách ochrany si můžete vyžádat od správce.

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.