Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Brigáda na oddělení Nákupu

Obor Nákup
Typ pracovního vztahu Brigáda, od 1. 11. 2019 do 31. 12. 2019
Lokalita Těžební 1238/2, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika
Společnost Bosch Rexroth s.r.o., Brno

Bosch Rexroth is one of the world’s leading specialists in the field of hydraulic technologies. As The Drive & Control Company, Bosch Rexroth develops, produces and sells components and systems in more than 80 countries in the technology fields Electric Drives and Controls, Industrial Hydraulics, Mobile Hydraulics, Linear Technology and Assembly Technology.

We are looking for a new colleague to our plant in Brno.

Popis pracovní pozice:

  • Administrativní podpora oddělení nákupu
  • Zakládání nových zakázek v SAP
  • Příprava podkladů - prezentace, reporty, zpracování dat

Požadujeme:

  • Student VŠ - studijní obor ekonomie
  • Dobrá znalost MS Office
  • Komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Časová flexibilita
  • Svědomitost, samostatnost a pečlivost
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Praxi v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Spolupráci na základě DPČ
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba