Vykročte správným směrem. Přidejte se k nám.

Operátor logistiky s náborovým příspěvkem 30.000,- Kč

Obor Logistika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Lokalita K Vápence 1621/16, 692 01  Mikulov-Mikulov, Česká republika
Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o., Praha

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze, servisním střediskem v Mikulově a logistickým centrem v Boru u Tachova je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce:

▼Příjem/expedice náhradních dílů a přístrojů elektrického ručního nářadí
▼Zadávání údajů o zakázkách do informačního systému a jejich další zpracování
▼Manipulace s přístroji a náhradními díly v rámci servisního procesu
▼Manipulace s obalovým, přepravním a pomocným materiálem

Požadujeme:

▼Výuční list nebo středoškolské vzdělání
▼Základní znalost práce s PC
▼Schopnost samostatného řešení problémů
▼Znalost skladových procesů výhodou

Nabízíme:

▼ Práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
▼ Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 30.000,- Kč, roční bonus, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvek za neabsenci, stravovací paušál 60,- Kč/den, jednorázový roční příspěvek na dopravu, bezúročné půjčky na bydlení a další
▼ Nástup od 01.01.2022
▼ Místo výkonu práce Mikulov